Kaldemäe pöidlateater

Mis on pöidlateater? Pöidlateater on see, kui kaks täiskasvanud inimest mängivad õhtul diivanil omavahel sidemetes ja plaastrites pöialdega.
Miks sidemetes? Sest me arvasime, et vikatiga heina niitmine on käkitegu (ongi) ja luiskamises pole ka midagi erilist. Luisata me siiski veel ei oska, tuleb välja. Mina luiskasin nädal tagasi ja pääsesin õnneks kergemini, Tom aga sai eile ikka korralikuma haava, mistõttu veetis täna paar tundi Põlva haiglas. Oleks õmmeldud, kui oleks värske haavaga kohale läinud. Aga korraliku maamehe kombel oli vaja ju veel töid edasi teha, ei saa ju midagi homse varna visata. No nüüd on siis natuke viltune pöial.

“Millal sind siis välja lastakse?” küsib minu plaasterdatud pöial Tomi hiigelsuure sidemetes pöidla käest.
“Pole õrna aimugi”

Ma olen kindel, et meie horoskoobis on selle nädala kohta kirjas, et olge terariistadega ettevaatlikud. Ma pole kunagi horoskoope uskunud. Peaks vist lugema hakkama…ja uskuma.
Kas ma mainisin, et ma eile lõikasin sibulat tükeldades teise pöidlasse, hullemini, kui vikatiga? Kohe nii, et pilt kiskus tasku ja küüs pooleks. Ah, see pisiasi. Seega kaks pöialt nädala aja jooksul…

Lähen horoskoopi lugema… 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s