Minust

Tere! Mina olen Kristiina. Pärnakas, kellest sai tartlane ja hetkel elan oma kolme lapse, abikaasa, kahe koera ja ühe kassiga Põlvamaal.

Blogima hakkasin siis, kui ostsime vana talumaja Põlvamaale ja seda renoveerima hakkasime. Kuidas meil on sellega läinud ja muudest teemadest saabki siit blogist lugeda.

Aga kes siis ikkagi on see Kristiina?

Olen introverdist unistaja, romantik, soojalemb. Eriliselt vaimustun kevadest, värskuse lõhnast ja tärkavast loodusest. Sellisel ajal, aga ka ülejäänud aastal, rändan ringi kodukandis või kaugemal, perega, üksi või koertega ja pildistan, sest see on mu hobi.

Olen tänulik selle elu eest, mis mul ja nende võimaluste eest, mis mulle on antud.

Olen tänulik, et mulle on antud aega.

Olen tänulik, et mul oli taipu sellelt pealtnäha mitte kuhugi viivalt rattalt maha tulla ja hakata nautima elu selles ilus, nagu ta on. Seda aega ma püüan kasutada maksimaalselt ja tegeleda asjadega, mida armastan.

Mul on aega olla lastega, vaadata nende kasvamist, neid imetleda ja neilt õppida. Mul on aega tegeleda enesetäiendamisega, ma haaran kinni tihti võimalustest osaleda koolitustel, mille teema ja sisu mind kõnetab, olgu need lastekasvatuse teemalised, mediteerimise algteadmised või loovkirjutamine. Mind tohutult tõmbab enese sisse vaatamise kunst, eriti hea, kui keegi sellel teel mind suunab, olgu selleks kursus, loeng, raamat või lihtsalt hea sõber, kes on ka sarnasel teel. Ühesõnaga – üks lõputu teekond, mis on nii huvitav ja teeb mind õnnelikuks.

Pean end lihtsaks inimeseks, kellele meeldivad lihtsad asjad – võin tunde istuda ahju ees ja kuulata tule praksumist. Või õues tuule möllamist. Või kuulata mõnusat jazzi, lugeda raamatuid. Või metsas uidata ja sinna end unustada (ei, mitte eksida). Või reisida. Seda tahaksin teha veel rohkem, avastada uusi maid ja paiku.

On aga päevi, kus sisemus möllab nagu rock´n roll ja siis ma võiksin mägesid liigutada. Mägedeks on siis kas mõni kapp või voodi või terve toa sisustus, mis tundub, et on vales kohas ja minu silmis vajab muutust. Ehk siis selline lihtne – pisut rahutu hing 🙂